Hakkımda

Satışlarımızı artırmak amacıyla arama motorlarında üst sıralara çıkma hedefim 2000’li yıllarda başladı. Bunu başardım ve devamında farklı sektörler, farklı projeler oluştu.

Bir noktadan sonra sunucu kaynakları, kullanılan yazılımlarla ilgili teknik sorunlar yaşamaya başladım. Mecburen elde ettiğim ziyaretçi akışına karşılık veren sunucular, yazılımlar ve nice optimizasyon teknikleri zamanımın büyük bir kısmını almaya başladı.

Hızlı açılan sayfalar için, iyi optimize edilmiş sunucular ve yazılımlara ihtiyacım vardı.

Bu yönde yaptığım çalışmalar zamanla optimizasyon alanında tecrübe sahibi olmama yaradı. Projelerimin hız optimizasyonu dikkat çekince iş teklifleri almaya başladım.

Bir süre sonra dünya çapında popüler WordPress tema ve eklentilerinin çekirdek yapısında çalışmalar gerçekleştirdim.

Çalışma prensibim ileriye dönük; her zaman güncelleme alabilen, bu güncellemelerden hiçbir şekilde etkilenmeyen uzun ömürlü projeler gerçekleştirmek.

Minimum sorgu, minimum kod, minimum satır. Bu durum; hız, okunabilirlik ve güvenlik olarak her zaman karşılık bulur.

K & S Ajans
K & S Ajans

2005 yılından itibaren Web Tasarım alanında yürüttüğümüz ticari faaliyetlerimizi, yakın zamanda K&S Ajans markası ile birleştirdik. Bu vesileyle hizmet alanımıza domain ve yer sağlayıcılığı eklenmiştir.

Son 8 yıldır müşteri memnuniyeti üst düzeyde tutmak, projelerimizden daha çok verim almak amaçlı kendi sunucularımız üzerinden sağladığımız bu hizmeti, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) lisansı ile ticari amaçla faaliyet gösteren yasal yer sağlayıcı ve hosting firması olarak devam ettiriyoruz.

Sunucu optimizasyonu, WordPress kurulumu, Kullanıcı odaklı tasarımlar, SEO çalışması, E-Posta ağı gibi işlemlerin tamamı için eğitim paketlerimiz mevcuttur.

KVKK: birblog.com kapsamında kişisel verileriniz: içeriklerimize yorum yapmanız durumunda, IP ve E-posta adresiniz 3. kişilerin erişimine kapalı kalır, kullanıcı adı ve yorumunuz ilgili içeriğin sayfasında görüntülenir. Ödeme alanı: kullandığımız ödeme servisi hiçbir şekilde kişisel verilerinizi kullanamaz. İletişim formu: İletişim formuna girdiğiniz veriler işleme tabii değildir. Abonelik: abone olduğunuz E-Posta adresi sizin onayınız sonucunda yeni içeriklerin bildirimine açılır.

Kerem SARI

Fındıklı Mah. Serin Sok. No:155/15 MALTEPE / İSTANBUL Posta Kodu: 34854

Whatsapp

0850 308 93 34

0532 744 2058

info@ksajans.com

Küçükyalı Vergi Dairesi

Vergi No: 7460853530

K&S AJANS, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) lisansı ile ticari amaçla faaliyet gösteren yasal yer sağlayıcı ve hosting firmasıdır.