Home » WordPress » GeneratePress yorum formundan e-posta ve web sitesini kaldır

GeneratePress yorum formundan e-posta ve web sitesini kaldır

Bazı projeler için sıklıkla ihtiyaç duyduğum yorum formundan mail ve web site kısmını kaldırmak için kullandığım fonksiyonu, GeneratePress kurulu sitenizde kullanabilirsiniz. funcktions.php dosyanıza aşağıdaki fonksiyonu ekleyin.

add_action( 'after_setup_theme', 'tu_add_comment_url_filter' );
function tu_add_comment_url_filter() {
    add_filter( 'comment_form_default_fields', 'tu_disable_comment_url', 20 );
}

function tu_disable_comment_url($fields) {
    unset($fields['url']);
    unset($fields['email']);
    return $fields;
}

Fonksiyonda gördüğünüz gibi url ve mail satırlarını ihtiyacınıza göre düzenleyebilirsiniz. Sadece mail veya sadece url kaldır şeklinde.

Yorum formundan e-posta kısmını kaldıracaksanız eğer, ayarlar bölümünden tartışma sayfasını açıp, e-posta gereksinimini kapatmanız gerekir. Aksi taktirde e-posta eklemeniz için uyarıyla karşılaşacaksınız.

Yorum yapın

Sunucu optimizasyonu, WordPress kurulumu, Kullanıcı odaklı tasarımlar, SEO çalışması, E-Posta ağı gibi işlemlerin tamamı için eğitim paketlerimiz mevcuttur.

KVKK: birblog.com kapsamında kişisel verileriniz: içeriklerimize yorum yapmanız durumunda, IP ve E-posta adresiniz 3. kişilerin erişimine kapalı kalır, kullanıcı adı ve yorumunuz ilgili içeriğin sayfasında görüntülenir. Ödeme alanı: kullandığımız ödeme servisi hiçbir şekilde kişisel verilerinizi kullanamaz. İletişim formu: İletişim formuna girdiğiniz veriler işleme tabii değildir. Abonelik: abone olduğunuz E-Posta adresi sizin onayınız sonucunda yeni içeriklerin bildirimine açılır.

Kerem SARI

Fındıklı Mah. Serin Sok. No:155/15 MALTEPE / İSTANBUL Posta Kodu: 34854

Whatsapp

0850 308 93 34

0532 744 2058

info@ksajans.com

Küçükyalı Vergi Dairesi

Vergi No: 7460853530

K&S AJANS, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) lisansı ile ticari amaçla faaliyet gösteren yasal yer sağlayıcı ve hosting firmasıdır.